Skyworks Solutions Inc. 530EC12M1000DGR
Part No.:
530EC12M1000DGR
Datasheet:
Anpu530EC12M1000DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
12.1 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530EC12M1000DGR on Anpu?
3. Are the 530EC12M1000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530EC12M1000DGR?
Image 530EC12M1000DGR
Part Number 530EC12M1000DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 12.1 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)