Skyworks Solutions Inc. 530FB000351DG
Part No.:
530FB000351DG
Datasheet:
Anpu530FB000351DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 351.0000KHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
351 kHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530FB000351DG on Anpu?
3. Are the 530FB000351DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FB000351DG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 530FB000351DG.
Image 530FB000351DGR 530FB000351DG
Part Number 530FB000351DGR 530FB000351DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 351 kHz 351 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)