Skyworks Solutions Inc. 530FC104M000DG
Part No.:
530FC104M000DG
Datasheet:
Anpu530FC104M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 104.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Height - Seated (Max):
1. How to order 530FC104M000DG on Anpu?
3. Are the 530FC104M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FC104M000DG?
Image 530FC104M000DGR 530FC104M000DG
Part Number 530FC104M000DGR 530FC104M000DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 *
Package/Case 6-SMD, No Lead -
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal -
Type XO (Standard) -
Frequency 104 MHz -
Function Enable/Disable -
Output LVDS -
Voltage - Supply 2.5V -
Frequency Stability ±7ppm -
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA -
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount -
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) -