Skyworks Solutions Inc. 530FC20M0000DGR
Part No.:
530FC20M0000DGR
Datasheet:
Anpu530FC20M0000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
20 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530FC20M0000DGR on Anpu?
3. Are the 530FC20M0000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FC20M0000DGR?
Image 530FC20M0000DGR
Part Number 530FC20M0000DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 20 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)