Skyworks Solutions Inc. 530FC25M0000DG
Part No.:
530FC25M0000DG
Datasheet:
Anpu530FC25M0000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530FC25M0000DG on Anpu?
3. Are the 530FC25M0000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530FC25M0000DG?
Image 530FC25M0000DGR 530FC25M0000DG
Part Number 530FC25M0000DGR 530FC25M0000DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)