Skyworks Solutions Inc. 530HC114M285DGR
Part No.:
530HC114M285DGR
Datasheet:
Anpu530HC114M285DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ CML SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530HC114M285DGR on Anpu?
3. Are the 530HC114M285DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530HC114M285DGR?
Image 530HC114M285DGR
Part Number 530HC114M285DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 108mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)