Skyworks Solutions Inc. 530NB188M500DG
Part No.:
530NB188M500DG
Datasheet:
Anpu530NB188M500DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 188.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
188.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530NB188M500DG on Anpu?
3. Are the 530NB188M500DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530NB188M500DG?
Image 530NB188M500DGR 530NB188M500DG
Part Number 530NB188M500DGR 530NB188M500DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 188.5 MHz 188.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)