Skyworks Solutions Inc. 530PB125M829DGR
Part No.:
530PB125M829DGR
Datasheet:
Anpu530PB125M829DGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
125.829 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530PB125M829DGR on Anpu?
3. Are the 530PB125M829DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530PB125M829DGR?
Image 530PB125M829DGR
Part Number 530PB125M829DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125.829 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)