Skyworks Solutions Inc. 530RC121M109DG
Part No.:
530RC121M109DG
Datasheet:
Anpu530RC121M109DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Frequency:
121.109 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530RC121M109DG on Anpu?
3. Are the 530RC121M109DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530RC121M109DG?
Image 530RC121M109DGR 530RC121M109DG
Part Number 530RC121M109DGR 530RC121M109DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz 121.109 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)