Skyworks Solutions Inc. 530SB153M600DG
Part No.:
530SB153M600DG
Datasheet:
Anpu530SB153M600DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Frequency:
153.6 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530SB153M600DG on Anpu?
3. Are the 530SB153M600DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530SB153M600DG?
Image 530SB153M600DGR 530SB153M600DG
Part Number 530SB153M600DGR 530SB153M600DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 153.6 MHz 153.6 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)