Skyworks Solutions Inc. 530SC000219DGR
Part No.:
530SC000219DGR
Datasheet:
Anpu530SC000219DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 219.0000KHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
219 kHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530SC000219DGR on Anpu?
3. Are the 530SC000219DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530SC000219DGR?
Image 530SC000219DGR
Part Number 530SC000219DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 219 kHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)