Skyworks Solutions Inc. 530SC114M285DGR
Part No.:
530SC114M285DGR
Datasheet:
Anpu530SC114M285DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530SC114M285DGR on Anpu?
3. Are the 530SC114M285DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530SC114M285DGR?
Image 530SC114M285DGR
Part Number 530SC114M285DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)