Skyworks Solutions Inc. 531AB000106DGR
Part No.:
531AB000106DGR
Datasheet:
Anpu531AB000106DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.0000KHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
106 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 531AB000106DGR on Anpu?
3. Are the 531AB000106DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531AB000106DGR?
Image 531AB000106DGR
Part Number 531AB000106DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si531
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 106 kHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)