Skyworks Solutions Inc. 531DB133M333DGR
Part No.:
531DB133M333DGR
Datasheet:
Anpu531DB133M333DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ CML SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
133.333 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 531DB133M333DGR on Anpu?
3. Are the 531DB133M333DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531DB133M333DGR?
Image 531DB133M333DGR
Part Number 531DB133M333DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si531
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 133.333 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 108mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)