Skyworks Solutions Inc. 531FB133M330DGR
Part No.:
531FB133M330DGR
Datasheet:
Anpu531FB133M330DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
133.33 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 531FB133M330DGR on Anpu?
3. Are the 531FB133M330DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531FB133M330DGR?
Image 531FB133M330DGR
Part Number 531FB133M330DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si531
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 133.33 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)