Skyworks Solutions Inc. 535BB125M000DG
Part No.:
535BB125M000DG
Datasheet:
Anpu535BB125M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 535BB125M000DG on Anpu?
3. Are the 535BB125M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 535BB125M000DG?
Image 535BB125M000DGR 535BB125M000DG
Part Number 535BB125M000DGR 535BB125M000DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si535 Si535
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)