Skyworks Solutions Inc. 536AB100M000DGR
Part No.:
536AB100M000DGR
Datasheet:
Anpu536AB100M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 536AB100M000DGR on Anpu?
3. Are the 536AB100M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536AB100M000DGR?
Image 536AB100M000DGR
Part Number 536AB100M000DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si536
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)