Skyworks Solutions Inc. 536AB125M000DG
Part No.:
536AB125M000DG
Datasheet:
Anpu536AB125M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging:
Strip
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 536AB125M000DG on Anpu?
3. Are the 536AB125M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536AB125M000DG?
Image 536AB125M000DGR 536AB125M000DG
Part Number 536AB125M000DGR 536AB125M000DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si536 Si536
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)