Skyworks Solutions Inc. 536AB155M520DGR
Part No.:
536AB155M520DGR
Datasheet:
Anpu536AB155M520DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
155.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 536AB155M520DGR on Anpu?
3. Are the 536AB155M520DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536AB155M520DGR?
Image 536AB155M520DGR
Part Number 536AB155M520DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si536
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)