Skyworks Solutions Inc. 536BB156M250DGR
Part No.:
536BB156M250DGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Anpu536BB156M250DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si536
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Type:
XO (Standard)
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 536BB156M250DGR on Anpu?
3. Are the 536BB156M250DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536BB156M250DGR?
Image 536BB156M250DGR
Part Number 536BB156M250DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si536
Package/Case 6-SMD, No Lead
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)