Skyworks Solutions Inc. 550PJ22M5792DGR
Part No.:
550PJ22M5792DGR
Datasheet:
Anpu550PJ22M5792DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 22.5792MHZ CMOS
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
22.5792 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±130ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 550PJ22M5792DGR on Anpu?
3. Are the 550PJ22M5792DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 550PJ22M5792DGR?
Image 550PJ22M5792DGR
Part Number 550PJ22M5792DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si550
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type VCXO
Frequency 22.5792 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±130ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)