Skyworks Solutions Inc. 590CF125M000DGR
Part No.:
590CF125M000DGR
Datasheet:
Anpu590CF125M000DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
125 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
90mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 590CF125M000DGR on Anpu?
3. Are the 590CF125M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 590CF125M000DGR?
Image 590CF125M000DGR
Part Number 590CF125M000DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si590
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 90mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)