Skyworks Solutions Inc. 590FA25M0000DGR
Part No.:
590FA25M0000DGR
Datasheet:
Anpu590FA25M0000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 590FA25M0000DGR on Anpu?
3. Are the 590FA25M0000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 590FA25M0000DGR?
Image 590FA25M0000DGR
Part Number 590FA25M0000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)