Skyworks Solutions Inc. 591AA106M250DGR
Part No.:
591AA106M250DGR
Datasheet:
Anpu591AA106M250DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
125mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 591AA106M250DGR on Anpu?
3. Are the 591AA106M250DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591AA106M250DGR?
Image 591AA106M250DGR
Part Number 591AA106M250DGR
Type XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 125mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)