Skyworks Solutions Inc. 591AA64M1520DGR
Part No.:
591AA64M1520DGR
Datasheet:
Anpu591AA64M1520DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 64.1520MHZ LVPECL
Frequency:
64.152 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
125mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 591AA64M1520DGR on Anpu?
3. Are the 591AA64M1520DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591AA64M1520DGR?
Image 591AA64M1520DGR
Part Number 591AA64M1520DGR
Type XO (Standard)
Frequency 64.152 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 125mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)