Skyworks Solutions Inc. 591BA31M0025DGR
Part No.:
591BA31M0025DGR
Datasheet:
Anpu591BA31M0025DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 31.0025MHZ LVDS SMD
Frequency:
31.0025 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 591BA31M0025DGR on Anpu?
3. Are the 591BA31M0025DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591BA31M0025DGR?
Image 591BA31M0025DGR
Part Number 591BA31M0025DGR
Type XO (Standard)
Frequency 31.0025 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)