Skyworks Solutions Inc. 591FB148M350DGR
Part No.:
591FB148M350DGR
Datasheet:
Anpu591FB148M350DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.3500MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
148.35 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 591FB148M350DGR on Anpu?
3. Are the 591FB148M350DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591FB148M350DGR?
Image 591FB148M350DGR
Part Number 591FB148M350DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si591
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 148.35 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)