Skyworks Solutions Inc. 595AF248M832DGR
Part No.:
595AF248M832DGR
Datasheet:
Anpu595AF248M832DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 248.8320MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
248.832 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±70ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
135mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 595AF248M832DGR on Anpu?
3. Are the 595AF248M832DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595AF248M832DGR?
Image 595AF248M832DGR
Part Number 595AF248M832DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si595
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type VCXO
Frequency 248.832 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) ±70ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 135mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)