Suntsu Electronics, Inc SXT21414CC27-50.000M
Part No.:
SXT21414CC27-50.000M
Datasheet:
AnpuSXT21414CC27-50.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 14PF SMD
Frequency:
50 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
14pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21414CC27-50.000M on Anpu?
3. Are the SXT21414CC27-50.000M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21414CC27-50.000M?
Image SXT21414CC27-18.432M SXT21414CC27-16.384M SXT21414CC27-37.400M SXT21414CC27-50.000M
Part Number SXT21414CC27-18.432M SXT21414CC27-16.384M SXT21414CC27-37.400M SXT21414CC27-50.000M
Frequency 18.432 MHz 16.384 MHz 37.4 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Load Capacitance 14pF 14pF 14pF 14pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms 200 Ohms 100 Ohms 60 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)