Suntsu Electronics, Inc SXT21415BB48-18.432M
Part No.:
SXT21415BB48-18.432M
Datasheet:
AnpuSXT21415BB48-18.432M.pdf
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 15PF SMD
Frequency:
18.432 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21415BB48-18.432M on Anpu?
3. Are the SXT21415BB48-18.432M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21415BB48-18.432M?
Image SXT21415BB48-18.432M SXT21415BB48-16.384M SXT21415BB48-37.400M SXT21415BB48-50.000M
Part Number SXT21415BB48-18.432M SXT21415BB48-16.384M SXT21415BB48-37.400M SXT21415BB48-50.000M
Frequency 18.432 MHz 16.384 MHz 37.4 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
Load Capacitance 15pF 15pF 15pF 15pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms 200 Ohms 100 Ohms 60 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)