Suntsu Electronics, Inc SXT21419EC07-50.000M
Part No.:
SXT21419EC07-50.000M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSXT21419EC07-50.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 19PF SMD
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SXT214
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
50 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
19pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21419EC07-50.000M on Anpu?
3. Are the SXT21419EC07-50.000M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21419EC07-50.000M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SXT21419EC07-18.432M SXT21419EC07-37.400M SXT21419EC07-16.384M SXT21419EC07-50.000M
Part Number SXT21419EC07-18.432M SXT21419EC07-37.400M SXT21419EC07-16.384M SXT21419EC07-50.000M
Series SXT214 SXT214 SXT214 SXT214
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 18.432 MHz 37.4 MHz 16.384 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
Load Capacitance 19pF 19pF 19pF 19pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms 100 Ohms 200 Ohms 60 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Ratings - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)