Suntsu Electronics, Inc SXT21420DD07-16.384M
Part No.:
SXT21420DD07-16.384M
Datasheet:
AnpuSXT21420DD07-16.384M.pdf
Description:
CRYSTAL 16.384MHZ 20PF SMD
Frequency:
16.384 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21420DD07-16.384M on Anpu?
3. Are the SXT21420DD07-16.384M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21420DD07-16.384M?
Image SXT21420DD07-18.432M SXT21420DD07-16.384M SXT21420DD07-37.400M SXT21420DD07-50.000M
Part Number SXT21420DD07-18.432M SXT21420DD07-16.384M SXT21420DD07-37.400M SXT21420DD07-50.000M
Frequency 18.432 MHz 16.384 MHz 37.4 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
Load Capacitance 20pF 20pF 20pF 20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms 200 Ohms 100 Ohms 60 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)