Suntsu Electronics, Inc SXT21421AA48-27.000M
Part No.:
SXT21421AA48-27.000M
Datasheet:
AnpuSXT21421AA48-27.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 27.000MHZ 21 PF SMD
Frequency:
27 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
21pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21421AA48-27.000M on Anpu?
3. Are the SXT21421AA48-27.000M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21421AA48-27.000M?
Frequency 24 MHz 48 MHz 32 MHz 26 MHz 27 MHz
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
Load Capacitance 21pF 21pF 21pF 21pF 21pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 60 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)