Suntsu Electronics, Inc SXT21421DC16-18.432M
Part No.:
SXT21421DC16-18.432M
Datasheet:
AnpuSXT21421DC16-18.432M.pdf
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 21PF SMD
Frequency:
18.432 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
21pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
200 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
1. How to order SXT21421DC16-18.432M on Anpu?
3. Are the SXT21421DC16-18.432M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT21421DC16-18.432M?
Image SXT21421DC16-18.432M SXT21421DC16-37.400M SXT21421DC16-16.384M SXT21421DC16-50.000M
Part Number SXT21421DC16-18.432M SXT21421DC16-37.400M SXT21421DC16-16.384M SXT21421DC16-50.000M
Frequency 18.432 MHz 37.4 MHz 16.384 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
Load Capacitance 21pF 21pF 21pF 21pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms 100 Ohms 200 Ohms 60 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)