Suntsu Electronics, Inc SXT22415DD07-14.7456M
Part No.:
SXT22415DD07-14.7456M
Datasheet:
AnpuSXT22415DD07-14.7456M.pdf
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 15PF SMD
Frequency:
14.7456 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)
1. How to order SXT22415DD07-14.7456M on Anpu?
3. Are the SXT22415DD07-14.7456M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT22415DD07-14.7456M?
Frequency 14.7456 MHz 22.1184 MHz 16.384 MHz 12.288 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
Load Capacitance 15pF 15pF 15pF 15pF 15pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 80 Ohms 100 Ohms 120 Ohms 50 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm)