Suntsu Electronics, Inc SXT53410AD07-25.000M
Part No.:
SXT53410AD07-25.000M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSXT53410AD07-25.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SXT534
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)
1. How to order SXT53410AD07-25.000M on Anpu?
3. Are the SXT53410AD07-25.000M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT53410AD07-25.000M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SXT53410AD07-25.000M
Part Number SXT53410AD07-25.000M
Manufacturer Suntsu Electronics, Inc
Series SXT534
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Bulk
Product Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Load Capacitance 10pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)