Suntsu Electronics, Inc SXT53410BC17-25.000M
Part No.:
SXT53410BC17-25.000M
Datasheet:
AnpuSXT53410BC17-25.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)
1. How to order SXT53410BC17-25.000M on Anpu?
3. Are the SXT53410BC17-25.000M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT53410BC17-25.000M?
Image SXT53410BC17-25.000M
Part Number SXT53410BC17-25.000M
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 10pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)