Taiyo Yuden MBASE32MSB7226KPNA01
Part No.:
MBASE32MSB7226KPNA01
Datasheet:
AnpuMBASE32MSB7226KPNA01.pdf
Description:
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
16V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MBASE32MSB7226KPNA01 on Anpu?
3. Are the MBASE32MSB7226KPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MBASE32MSB7226KPNA01?
Image MBASE32MSB7226KPNA01
Part Number MBASE32MSB7226KPNA01
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 16V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)