Taiyo Yuden MBAST32MSB7226MPNA01
Part No.:
MBAST32MSB7226MPNA01
Datasheet:
AnpuMBAST32MSB7226MPNA01.pdf
Description:
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
25V
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MBAST32MSB7226MPNA01 on Anpu?
3. Are the MBAST32MSB7226MPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MBAST32MSB7226MPNA01?
Image MBAST32MSB7226MPNA01
Part Number MBAST32MSB7226MPNA01
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)