Taiyo Yuden MCASL32MSB7226MPNA1J
Part No.:
MCASL32MSB7226MPNA1J
Datasheet:
AnpuMCASL32MSB7226MPNA1J.pdf
Description:
CAP CER 22UF 10V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10V
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MCASL32MSB7226MPNA1J on Anpu?
3. Are the MCASL32MSB7226MPNA1J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MCASL32MSB7226MPNA1J?
Image MCASL32MSB7226MPNA1J
Part Number MCASL32MSB7226MPNA1J
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)