Taiyo Yuden MLAST32MSB7226KPNB25
Part No.:
MLAST32MSB7226KPNB25
Datasheet:
AnpuMLAST32MSB7226KPNB25.pdf
Description:
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
25V
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MLAST32MSB7226KPNB25 on Anpu?
3. Are the MLAST32MSB7226KPNB25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLAST32MSB7226KPNB25?
Image MLAST32MSB7226KPNB25
Part Number MLAST32MSB7226KPNB25
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)