Taiyo Yuden MLASU32MSB7335MPNA01
Part No.:
MLASU32MSB7335MPNA01
Datasheet:
AnpuMLASU32MSB7335MPNA01.pdf
Description:
CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Capacitance:
3.3 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MLASU32MSB7335MPNA01 on Anpu?
3. Are the MLASU32MSB7335MPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLASU32MSB7335MPNA01?
Image MLASU32MSB7335MPNA01
Part Number MLASU32MSB7335MPNA01
Product Status Active
Capacitance 3.3 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)