Taiyo Yuden MMASA32MAB5107MPNA01
Part No.:
MMASA32MAB5107MPNA01
Datasheet:
AnpuMMASA32MAB5107MPNA01.pdf
Description:
CAP CER 100UF 4V X5R 1210
Capacitance:
100 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4V
Temperature Coefficient:
X5R
Operating Temperature:
-55°C ~ 85°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MMASA32MAB5107MPNA01 on Anpu?
3. Are the MMASA32MAB5107MPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMASA32MAB5107MPNA01?
Image MMASA32MAB5107MPNA01
Part Number MMASA32MAB5107MPNA01
Product Status Active
Capacitance 100 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)