Taiyo Yuden MMASJ32MAB5107MPNA01
Part No.:
MMASJ32MAB5107MPNA01
Datasheet:
AnpuMMASJ32MAB5107MPNA01.pdf
Description:
CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Capacitance:
100 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
6.3V
Temperature Coefficient:
X5R
Operating Temperature:
-55°C ~ 85°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MMASJ32MAB5107MPNA01 on Anpu?
3. Are the MMASJ32MAB5107MPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMASJ32MAB5107MPNA01?
Image MMASJ32MAB5107MPNA01
Part Number MMASJ32MAB5107MPNA01
Product Status Active
Capacitance 100 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)