Taiyo Yuden MSART021SCG1R3AWRA01
Part No.:
MSART021SCG1R3AWRA01
Datasheet:
AnpuMSART021SCG1R3AWRA01.pdf
Description:
CAP CER 1.3PF 25V C0G/CG 08004
Capacitance:
1.3 pF
Tolerance:
±0.05pF
Voltage - Rated:
25V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.005" (0.14mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MSART021SCG1R3AWRA01 on Anpu?
3. Are the MSART021SCG1R3AWRA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSART021SCG1R3AWRA01?
Image MSART021SCG1R3AWRA01
Part Number MSART021SCG1R3AWRA01
Product Status Active
Capacitance 1.3 pF
Tolerance ±0.05pF
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 008004 (0201 Metric)
Size / Dimension 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.005" (0.14mm)