Taiyo Yuden MSAST31LBC6226MTNA01
Part No.:
MSAST31LBC6226MTNA01
Datasheet:
AnpuMSAST31LBC6226MTNA01.pdf
Description:
CAP CER 22UF 25V X6S 1206
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
25V
Temperature Coefficient:
X6S
Operating Temperature:
-55°C ~ 105°C
Package / Case:
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.071" (1.80mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MSAST31LBC6226MTNA01 on Anpu?
3. Are the MSAST31LBC6226MTNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSAST31LBC6226MTNA01?
Image MSAST31LBC6226MTNA01
Part Number MSAST31LBC6226MTNA01
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X6S
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)