Taiyo Yuden MSASU32MSB7335MPNA01
Part No.:
MSASU32MSB7335MPNA01
Datasheet:
AnpuMSASU32MSB7335MPNA01.pdf
Description:
CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Capacitance:
3.3 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MSASU32MSB7335MPNA01 on Anpu?
3. Are the MSASU32MSB7335MPNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSASU32MSB7335MPNA01?
Image MSASU32MSB7335MPNA01
Part Number MSASU32MSB7335MPNA01
Product Status Active
Capacitance 3.3 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)