Vishay Sprague 152D686X9030R2BE3
Part No.:
152D686X9030R2BE3
Description:
152D686X9030R2BE3
Packaging:
Bulk
Capacitance:
68 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
30 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Manufacturer Size Code:
C
Qualification:
1. How to order 152D686X9030R2BE3 on Anpu?
3. Are the 152D686X9030R2BE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 152D686X9030R2BE3?
Image 152D686X9030R2BE3
Part Number 152D686X9030R2BE3
Manufacturer Vishay Sprague
Series TANTALEX™, 152D
Packaging Bulk
Product Status Active
Capacitance 68 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 30 V
Type Hermetically Sealed
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)