Vishay Vitramon CDR31BP220BFZRAJ
Part No.:
CDR31BP220BFZRAJ
Datasheet:
AnpuCDR31BP220BFZRAJ.pdf
Description:
CAP CER 22PF 100V BP 0805
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
R (0.01%)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CDR31BP220BFZRAJ on Anpu?
3. Are the CDR31BP220BFZRAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR31BP220BFZRAJ?
Image CDR31BP220BFZRAJ
Part Number CDR31BP220BFZRAJ
Product Status Active
Capacitance 22 pF
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient BP
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Failure Rate R (0.01%)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)