Vishay Vitramon CDR32BP101BKWSAJ
Part No.:
CDR32BP101BKWSAJ
Datasheet:
AnpuCDR32BP101BKWSAJ.pdf
Description:
CAP CER 100PF 100V BP 1206
Capacitance:
100 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CDR32BP101BKWSAJ on Anpu?
3. Are the CDR32BP101BKWSAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR32BP101BKWSAJ?
Image CDR32BP101BKWSAJ
Part Number CDR32BP101BKWSAJ
Product Status Active
Capacitance 100 pF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient BP
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Failure Rate S (0.001%)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)